BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo keičiamų nuostatų

Paskelbta

2019-07-10

Galioja iki

2019-07-25

Konsultacijos metodas

Elektroninė konsultacija

Įvertinimas

2

Aprašymas

Vidaus reikalų ministerija numato pakeisti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 metų nutarimą "Dėl valstybės tarnybos įstatymo įgyvendinimo" ir siūlo keisti Valstybės tarnautojų pareigybių aprašymo ir vertinimo metodiką, taip pat Valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo tvarkos aprašą. Projektu bus sudarytos prielaidos įvairiapusiškai ir objektyviai įvertinti valstybės tarnautojų pasiektus rezultatus, gebėjimus ir kompetencijas.

Kodėl tai svarbu?

Norima pakeisti Valstybės tarnautojų pareigybių aprašymo ir vertinimo metodiką, sudarant prielaidas kompensacijomis grįstos valstybės tarnybos sistemos sukūrimui, taip pat pakeisti Valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo tvarkos aprašą, sudarant sąlygas tarnybinės veiklos vertinimą atlikti Valstybės tarnybos sistemoje.

Viešosios konsultacijos tikslas - sulaukti siūlymų naujoms įstatymo projekto nuostatoms.

Konsultacijos metodas - apklausa.

Konsultacijos trukmė - iki rugpjūčio 10 dienos.

Pasiūlymus ir pastabas prašome teikti el. paštu: egle.klibaviciene@vrm.lt. Konsultacijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik informacijai sužinoti ir valdyti.

Papildoma informacija:

Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo projektas Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. lapkričio 28 d. nutarimo Nr. 1176 „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo;  Teikimas dėl nutarimo.

Rezultatų panaudojimas - geriausi siūlymai gali būti panaudoti teisėkūros procese.

 

 

Grupės

Piliečiai, Organizacijos, Asociacijos, Valstybinės institucijos, Gyventojai, Organizuotos pilietinės visuomenės grupės

Teikite pasiūlymus dėl konsultacijos

Kviečiame dalyvauti viešosiose konsultacijose ir teikti pasiūlymus dėl jų gerinimo Lietuvos Respublikos institucijose.

Oficialus pasiūlymas

Norėdami gauti institucijos sprendimą / atsakymą dėl Jūsų pasiūlymo, stebėti jo nagrinėjimo eigą ir gauti formalų įstaigos atsakymą, prisijunkite prie sistemos.

Anoniminis pasiūlymas

Norėdami teikti pasiūlymą kaip anoniminis naudotojas, turėsite užpildyti specialią formą bei negalėsite stebėti Jūsų pasiūlymo nagrinėjimo eigos. Institucija nėra atsakinga už atsakymo pateikimą anoniminiam naudotojui.

Pasirinkite bylą
Galimi bylų tipai: doc, docx, gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, mp3, odt, odp, ods, pdf, ppt, pptx, tif, tiff, txt, xls, xlsx, wav, adoc, ai, zip, 7z, 7zFM.exe

Pažymėti laukai yra privalomi.