BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Nacionalinės plėtros programos uždavinių jaunimo politikos srityje

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

252

Aprašymas

2020 metais baigiasi Nacionalinė jaunimo politikos 2011–2019 metų plėtros programa, kuria valstybės institucijos ir įstaigos kryptingai siekė spręsti svarbiausias jaunimui problemas ir klausimus. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siekia užtikrinti, kad jaunimo politikos uždaviniai, priemonės ir rodikliai būtų integruoti į naująją programą – šiuo metu rengiamą 2021–2030 m. Nacionalinės pažangos programą.

KODĖL TAI SVARBU?

Rengiant pasiūlymus dėl Nacionalinės plėtros programos uždavinių, priemonių ir rodiklių, svarbu surengti konsultacijas su socialiniais partneriais: jaunimo ir su jaunimu dirbančiomis organizacijomis, jaunimo tyrėjais, savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriais, verslo asociacijomis ir kitais su jaunimu dirbančiais asmenimis, užtikrinant vieną kertinių jaunimo politikos principų – horizontalumą.

VIEŠOSIOS KONSULTACIJOS TIKSLAS

Užtikrinti jaunimo, su jaunimu dirbančių organizacijų, valstybinių institucijų bei kitų suinteresuotų asmenų įtraukimą į Nacionalinės plėtros programos rengimą bei integruojant jaunų žmonių lūkesčius, poreikius ir prioritetus.

UŽDAVINIAI

  1. Parengti Nacionalinės plėtros programos uždavinių, priemonių, rodiklių pasiūlymų projektą.
  2. Surengti diskusiją (ne mažiau 100 dalyvių) su svarbiausių tikslinių grupių atstovais, kurioje bus aptarti programos uždaviniai, jų pagrindimas, pasiekimo rodikliai bei galimos priemonės.
  3. Parengti rezultatų ataskaitą ir paviešinti ją dalyviams ir visuomenei.
  4. Įtraukti konsultacijos rezultatus į programos rengimą.

KONSULTACIJOS LAIKAS – spalio 10 d., ketvirtadienis, 9.30 val.

KONSULTACIJOS VIETA – „Best Western“ viešbutis, Konstitucijos pr. 14, Vilnius.

METODAS – apskrito stalo diskusija.

REGISTRUOKITĖS į konsultaciją paspaudę čia.

Konsultacijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik dalyvių skaičiui sužinoti ir valdyti.

PAPILDOMA INFORMACIJA – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Lygių galimybių, moterų ir vyrų lygybės skyriaus vyr. specialistė Jurgita Juodišiūtė, tel. 8 706 68 139, el. p. [email protected].

REZULTATŲ PANAUDOJIMAS

Konsultacijos rezultatai bus panaudoti rengiant pasiūlymus Nacionalinės plėtros programos projektui: formuluojant uždavinius, priemones bei rodiklius, identifikuojant siekiamus ilgalaikius ir tvarius pokyčius jaunimo tarpe ir jaunimo politikoje.

VIEŠOSIOS KONSULTACIJOS ATASKAITĄ rasite šioje nuorodoje: /uploads/epilietis/documents/files/2019%2010%2010%20SADM_ATASKAITA_pdf2.pdf

Ataskaitą anglų kalba, rasite šioje nuorodoje: /uploads/epilietis/documents/files/2019%2010%2010%20SADM_ATASKAITA_EN%20su%20para%C5%A1ais.pdf

Viešoji konsultacija vykdoma Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

Viešosios konsultacijos rezultatai

Detalus viešosios konsultacijos rezultatų apibendrinimas

Paskelbta

2019-09-30

Galioja iki

2019-10-10