BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl sąlygų mėlynajai ekonomikai augti sudarymo ir žvejybos bei akvakultūros bendruomenių vystymosi pakrantės rajonuose ir krašto gilumos vietovėse skatinimo 2021–2027 m.

Paskelbta

2020-04-16

Galioja iki

2020-05-16

Konsultacijos metodas

Elektroninė konsultacija

Įvertinimas

1

Aprašymas

Žvejybos ir akvakultūros regionų vietos veiklos grupių nariai, žvejybos, akvakultūros sektoriaus, socialiniai-ekonominiai partneriai, mokslo bendruomenės, taip pat suinteresuoti valstybės ir kitų institucijų atstovai kviečiami dalyvauti apklausoje dėl 2021–2027 m. Europos jūrų reikalų, žuvininkystės ir akvakultūros fondo (EJRŽAF) III Sąjungos prioriteto „Sąlygų tvariai mėlynajai ekonomikai augti sudarymas ir žvejybos bei akvakultūros bendruomenių vystymosi pakrantės rajonuose ir krašto gilumos vietovėse skatinimas“ lėšomis finansuotinų veiklų, kurios galėtų efektyviau prisidėti prie tvaraus žvejybos bei akvakultūros bendruomenių vystymosi skatinimo.

Žemės ūkio ministerija kreipiasi į visuomenę ir suinteresuotas grupes kviesdama išsakyti savo nuomonę apklausoje iki š. m. gegužės 3 d. Laukiama ir nevyriausybinių organizacijų, Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bei kitų organizacijų nuomonė.

Viešosios konsultacijos tikslas – išsiaiškinti suinteresuotų grupių nuomones ir gauti pasiūlymus dėl finansuotinų veiklų pagal EJRŽAF III Sąjungos prioritetą.

Viešosios konsultacijos metodas – elektroninė apklausa.

Rezultatų panaudojimas – rezultatai bus naudojami rengiant Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2021–2027 metų veiksmų programos projektą.

Viešosios konsultacijos trukmė – iki 2020 m. gegužės 3 d.

Dalyvavimas: pašome atsakyti į apklausos klausimus šioje nuorodoje:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOIIDUbMXCnVkg7z9UjjhwELod8Wq_P4c1uSRoLPQrZcUrzA/viewform

Viešojoje konsultacijoje asmens duomenys bus naudojami tik apklausos informacijai sužinoti ir valdyti. 

Papildoma informacija: bendra EJRŽAF III prioriteto apžvalga pateikiama čia.