BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Suaugusiųjų švietimo modelio kūrimo

Svarbu: Viešoji konsultacija rengiama didesnio poveikio projektui
Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

924

Aprašymas

Siekiant skatinti suaugusiųjų švietimą bei didinti Lietuvos gyventojų informuotumą apie suaugusiųjų švietimo galimybes ir jo finansavimą, tuo pačiu plečiant suaugusiųjų švietimo prieinamumą, planuojama parengti Suaugusiųjų švietimo modelį. Jis apimtų valdyseną, prioritetinių programų ir tikslinių grupių identifikavimą, paslaugų (mokymo) kokybės užtikrinimą, finansavimo sistemos elementus.

Sukūrus Suaugusiųjų švietimo modelį būtų užtikrintas lengvesnis informacijos apie mokymosi galimybes pasiekimas, stiprinama motyvacija mokytis, sudaromos sąlygos pasirinkti kokybiškas mokymo paslaugas, savarankiškai valdyti karjerą, formuojant karjeros rinkimosi sąmoningumą ir ugdymosi tęstinumą, suderinti mokymąsi visą gyvenimą su šalies ūkio ir visuomenės poreikiais. Teisinis modelio reglamentavimas būtų įtvirtintas Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi įstatyme.

Išsamiau čia.

Konsultacijos tikslas

Viešosios konsultacijos tikslas – sulaukti suinteresuotų šalių pasiūlymų dėl Suaugusiųjų švietimo modelio kūrimo:

  • modelio valdymo / administravimo sistemos funkcionalumo;
  • nacionalinių / regioninių poreikių ir prioritetų nustatymo;
  • tikslinių grupių atrankos, patekimo / pritraukimo į modelį;
  • verslo, kaip naudos gavėjo, įtraukimo į modelį;
  • paslaugų (mokymų) teikėjų atrankos ir patekimo į modelį.

 

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Viešosios konsultacijos rezultatai bus naudojami rengiant Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi įstatymo projektą.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Diskusija vyks 2021 m. gruodžio 21 d. nuo 9.00 iki 11 .00 val. MS Teams darbo erdvėje. Dalyvavimui būtina išankstinė registracija, užpildant dalyvio anketą. Registracija vyksta iki 2021 m. gruodžio 20 d. Registruotis galima čia. Užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda. Registracijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik diskusijos dalyvių skaičiui sužinoti ir diskusijai valdyti.

 

Kontaktai

Mokymosi visą gyvenimą departamento Neformalaus švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Janavičienė

El. paštas [email protected], tel. (8 5) 219 1237

Paskelbta

2021-12-06

Galioja iki

2021-12-21