BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Veiksmų plano Lietuvos energetikos srities inovacijų ekosistemai sustiprinti

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti

Aprašymas

Lietuvos Respublikos energetikos ministerija, siekdama įgyvendinti Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos (NENS) įgyvendinimo priemonių plano uždavinį – stiprinti Lietuvos energetikos srities tyrimų ir inovacijų ekosistemą, 2019–2020 m. vykdė projektą „Lietuvos energetikos srities inovacijų ekosistemos sukūrimas“. Vienas Projekto rezultatų yra Lietuvos energetikos srities inovacijų ekosistemos sustiprinimo veiksmų planas. Šiame dokumente numatyti konkretūs uždaviniai ir jų įgyvendinimo terminai finansavimo, žmogiškųjų išteklių, infrastruktūros, produktų ir paslaugų, mokslo ir technologijų, reguliacinės aplinkos, vartotojų bei komunikacijos srityse 2020–2030 m.

Veiksmų plane numatytų priemonių įgyvendinimas padės siekti NENS numatyto tikslo, kad Lietuvoje atliekami moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra, sukuriami produktai būtų įdiegti į pramoninę gamybą ir taptų Lietuvos eksporto dalimi, taip prisidedant prie šalies ekonomikos augimo. Taip pat, kaip numatyta Nacionaliniame energetikos ir klimato srities veiksmų plane, numatytos priemonės prisidės prie eksporto augimo ir naujų verslo kūrimosi šalyje, įskaitant vandenilio panaudojimo energetikoje, pramonėje ir transporte, tolimesnio anglies dioksido sugavimo, panaudojimo ir saugojimo ir kitų technologijų bei jų pritaikymo galimybių analizės Lietuvoje. 

VIEŠOSIOS KONSULTACIJOS TIKSLAS – gauti pastabas ir pasiūlymus Veiksmų plane pateiktoms priemonėms.

VIEŠOSIOS KONSULTACIJOS METODAS  – kvietimas teikti pasiūlymus.

TRUKMĖ – konsultacija su visuomene vyksta iki 2020 m. birželio 12 d.

PASIŪLYMŲ TEIKIMAS  – pastabas bei pasiūlymus dėl įstatymo projekto kviečiame siųsti el. paštu inovacijos@enmin.lt

REZULTATŲ PANAUDOJIMAS - gauti pasiūlymai bus įvertinti rengiant galutinį Veiksmų plano projektą. Viešosios konsultacijos metu renkami asmens duomenys bus naudojami tik informacijai sužinoti ir valdyti.

DOKUMENTAI IR SUSIJUSI MEDŽIAGA

Veiksmų plano dėl Lietuvos energetikos srities inovacijų ekosistemos sustiprinimo projektas.

Su projekto „Lietuvos energetikos srities inovacijų ekosistemos sukūrimas“ apimtyje atlikta analize galima susipažinti čia.

Papildomą informaciją teikia Energetikos ministerijos Inovacijų ir tarptautiškumo grupės l. e. patarėjos pareigas Ieva Visockienė tel. 8 5 203 46 77 (6). 

 

Paskelbta

2020-05-29

Galioja iki

2020-06-12