BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklių patvirtinimo

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas
Peržiūros

156

Konsultacijos metodas
Metodo data
Nuo 2022-09-01 iki 2022-09-15

Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2022 m. rugsėjo 15 d. (imtinai) el. paštu: [email protected]

Aprašymas

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija, vadovaudamasi 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos administruojančiųjų institucijų ir tarpinės institucijos funkcijų sąrašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos finansų ministro 2021 m. liepos 2 d. įsakymu Nr. 1K-237 „Dėl funkcijų paskirstymo įgyvendinant 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą“, 3.7 papunkčiu, parengė ir teikia viešam aptarimui Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro įsakymo „Dėl Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklių patvirtinimo“ projektą, siekiant toliau didinti visuomenės įsitraukimą į vietos problemų sprendimą ir 2021-2027 m. finansavimo periode, naudojant bendruomenės inicijuotos vietos plėtros (BIVP) metodą.

Konsultacijos tikslas

Vidaus reikalų ministerija pagal kompetenciją būdama atsakinga už Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklių (toliau – Taisyklės) parengimą, kuriuose nustatomi reikalavimai vietos plėtros strategijoms, kurios įgyvendinamos pagal 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos, patvirtintos Europos Komisijos 2022 m. rugpjūčio 3 d. sprendimu Nr. C(2022) 5742, 4 prioriteto „Socialiai atsakingesnė Lietuva“ 4.7 konkretų uždavinį „Skatinti aktyvią įtrauktį, siekiant propaguoti lygias galimybes ir aktyvų dalyvavimą ir gerinti įsidarbinamumą“ ir 4.9 konkretų uždavinį „Didinant socialinę ir ekonominę marginalizuotų bendruomenių, migrantų ir nepalankias sąlygas turinčių grupių integraciją įgyvendinant integruotas priemones, įskaitant aprūpinimą būstu ir socialinių paslaugų teikimą“, jas rengiančius subjektus ir jų rengimo, tvirtinimo ir atrankos tvarką 2021–2027 m. laikotarpiu, teikia visuomenei, socialiniams ir ekonominiams partneriams bei suinteresuotoms šalims, kad jie susipažintų su Taisyklėmis ir jų priedais:

Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklės;

Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklių  1 priedas;

Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklių  2 priedas;

Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklių  3 priedas;

Konsultacijos rezultatų panaudojimas

Viešosios konsultacijos rezultatai bus naudojami Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklėms rengti ir įgyvendinti.

Kaip dalyvauti konsultacijoje

Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2022 m. rugsėjo 15 d. (imtinai) el. paštu: [email protected].

Kontaktai

Iškilus klausimams, prašome kreiptis el. p. [email protected]

Paskelbta

2022-09-01

Galioja iki

2022-09-16