BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija "Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo iššūkiai ir galimybės"

Šios viešosios konsultacijos jau pasibaigusios ir Jūs nebegalite jose dalyvauti
Organizuojanti institucija
Įvertinimas

1

Peržiūros

1

Aprašymas

(Foto: Marius Morkevičius, ELTA)

Programa „Kurk Lietuvai" kartu Kultūros ir Vidaus reikalų ministerijomis organizuoja konferenciją kurios metu vyks diskusijos grupėse su kultūros atstovais iš viešojo, privataus ir nevyriausybinio sektoriaus. Renginio metu „Kurk Lietuvai“ Vėjūna Žalalytė pristatys  pirmąjį Lietuvoje kultūros paslaugų žemėlapį ir kultūros prieinamumo problemą regionuose. Diskusijos metu renginio dalyviai siūlys savo idėjas kaip būtų galima pagerinti kultūros paslaugų prieinamumą regionuose, ypač atokesnėse vietovėse.

Tikslas – pristatyti kultūros paslaugų prieinamumo problemą ir surinkti pasiūlymus kaip spręsti šią problemą.

Metodas – konferencija ir diskusija grupėse

Laikasrugpjūčio 25 d. (antradienis).

Vieta – nuotoliniu būdu per video konferencijų platformą (prisijungimo detalės bus atsiųstos užsiregistravus)

Rezultatų panaudojimas – renginio metu sugeneruotos idėjos ir pasiūlyti sprendimo būdai bus perduoti Kultūros ministerijai ir bus panaudoti regionų plėtros taryboms įgyvendinant Nacionalinės pažangos programos rodiklį 7.2.7. Kultūros paslaugų tolygumas ir prieinamumas regionų gyventojams.

Kaip dalyvauti? Prašome iki rugpjūčio 24 d. registruotis čia: https://epilietis.lrv.lt/lt/formos/kulturos-paslaugu-prieinamumas-regionuose.
Renginio programa

Daugiau informacijos apie projektą: http://kurklt.lt/projektai/kulturos-paslaugu-prieinamumas/.

Viešoji konsultacija vykdoma Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinamo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos“, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, lėšomis.

Paskelbta

2020-08-10

Galioja iki

2020-08-26