BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija rengiant Kultūros ir kūrybingumo plėtros programą

Paskelbta

2020-10-31

Institucija
Galioja iki

2020-11-10

Įvertinimas

2

Aprašymas

2020 m. rugsėjo 9 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė patvirtino 2021-2030 m. nacionalinį pažangos planą (NPP), kurio įgyvendinimui ministerijos rengia plėtros programas.

Kultūros ministerija kviečia į viešąją konsultaciją, rengiant Kultūros ir kūrybingumo plėtros programą.

Viešosios konsultacijos tikslas: supažindinti visuomenę, socialinius ir ekonominius partnerius su Kultūros ir kūrybingumo plėtros programos projektu ir sudaryti galimybę pateikti siūlymus projekte įvardintų problemų, jų priežasčių ir sprendimo krypčių formulavimui ar papildymui, o konsultacijos metu pateiktus siūlymus ir įžvalgas panaudoti tobulinant plėtros programos projektą.

Kviečiame susipažinti su Kultūros ir kūrybingumo plėtros programos projektu. Programos projektas pateikiamas 7 dokumentuose pagal NPP uždavinius.

Trukmė: viešoji konsultacija su visuomene vyks iki 2020 m. lapkričio 10 d.  

Dalyviai: Konsultacijoje kviečiami dalyvauti visi Lietuvos gyventojai, verslo, NVO, valdžios ir kitų organizacijų atstovai.

Siūlymus kviečiame teikti el. paštu: programa@lrkm.lt

Rezultatų panaudojimas – pasiūlymai bus įvertinti ir, atsižvelgiant į galimybes ir tikslingumą, integruoti į plėtros programą. Gautų siūlymų suvestinė su komentarais dėl galimybės integruoti juos į plėtros programą, bus paskelbti Kultūros ministerijos interneto puslapyje.