BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešoji konsultacija dėl 2021-2030 metų nacionalinio pažangos plano

Paskelbta

2020-09-01

Galioja iki

2020-09-07

Įvertinimas

2

Aprašymas

2021–2030 metų nacionalinis pažangos planas (toliau – Planas) – strateginis dokumentas, nustatantis pagrindinius ateinantį dešimtmetį valstybėje siekiamus pokyčius, užtikrinančius pažangą socialinėje, ekonominėje, aplinkos ir saugumo srityse. Plane įvertinamos valstybės finansinės galimybės šiuos pokyčius įgyvendinti, integruojant ES, kitų tarptautinių šaltinių bei nacionalinio biudžeto lėšas.

Pirmasis Plano projektas buvo parengtas 2020 m. kovo mėn., tačiau dėl susiklosčiusios padėties ir neapibrėžtumo dėl COVID-19 pandemijos, priimtas sprendimas Plano tvirtinimo klausimą atidėti. 2020 m. liepos – rugpjūčio mėn. atlikta Plano projekto peržiūra, įvertintos COVID-19 pandemijos sukeltos krizės galimos pasekmės Plano tikslų, uždavinų ir rodiklių įgyvendinimui. Atnaujintas Plano projektas teikiamas viešajai konsultacijai.

Viešosios konsultacijos tikslas: supažindinti visuomenę, socialinius ir ekonominius partnerius su atnaujintu Plano projektu ir sudaryti galimybę pateikti savo nuomonę dėl Plane numatytų įgyvendinti pokyčių krypčių. Susipažinkite su Plano projektu: 2021–2030 metų nacionalinis pažangos planas, NPP strateginių tikslų, uždavinių ir poveikio rodiklių sąrašas, NPP finansinės projekcijos strateginiams tikslams, NPP sąsajos su „Lietuvos pažangos strategija „Lietuva 2030“ ir Darnaus vystymosi tikslais.

Trukmė: viešoji konsultacija su visuomene vyks iki 2020 m. rugsėjo 6 d.  

Dalyviai: Konsultacijoje kviečiami dalyvauti visi Lietuvos gyventojai, verslo, NVO, valdžios ir kitų organizacijų atstovai.

Kaip dalyvauti?

Savo nuomonę galite išreikšti atsiųsdami savo pasiūlymus el. paštu jurgita.lukaseviciene@lrv.lt

Rezultatų panaudojimas – pasiūlymai bus įvertinti ir, atsižvelgiant į galimybes ir tikslingumą, integruoti į Planą.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu: jurgita.lukaseviciene@lrv.lt

Grupės

Piliečiai, Organizacijos, Asociacijos, Mokymo įstaigos, Valstybinės institucijos, Gyventojai, Organizuotos pilietinės visuomenės grupės, Socialiniai partneriai, Verslo organizacijų atstovai, Ekspertai