BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Nuosavybės teisių į žemę, mišką ar vandens telkinius atkūrimas

Pagal Žemės reformos įstatymo 16 straipsnio 1 dalies nuostatas Valstybės politiką žemės tvarkymo ir administravimo, nuosavybės teisių į žemę, mišką, vandens telkinius atkūrimo, valstybinės žemės perleidimo, perdavimo naudotis ir kitose žemės reformos, žemėtvarkos planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, apskaitos ir kitai klausimais vykdo ir formuoja Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos.

Pirmiausiai dėl šių aktualių klausimų sprendimo turite kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos teritorinį padalinį. Jei esate nepatenkintas sprendimu  pagal to paties įstatymo 18 straipsnį Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių padalinių sprendimai ir veiksmai (neveikimas) skundžiami Nacionalinės žemės tarnybos vadovui.

Daugiau informacijos apie apie piliečių nuosavybės teisių į žemę, mišką ar vandens telkinius atkūrimą čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-04-08