BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Kreipkis į instituciją

Jūs turite teisę kreiptis į viešojo administravimo subjektus dėl administracinės paslaugos suteikimo, administracinio sprendimo priėmimo, apskųsti viešojo administravimo subjektų veiksmus, neveikimą ar administracinius sprendimus, pareikšti nuomonę, teikti pasiūlymus, gauti informaciją apie institucijų veiklą, taip pat teisę į įstatymais pagrįstą ir objektyvų jūsų prašymų ir skundų nagrinėjimą.

Prašymai

...teikiami, jei norite gauti administracinę paslaugą, administracinį sprendimą, dokumentus (informaciją), pareikšti nuomonę ar teikti pasiūlymus.

Pateikti prašymą

Skundas

...teikiami, jei norite apginti savo ar kito asmens pažeistas teises ar teisėtus interesus.

Pateikti skundą