BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aktyvūs piliečiai kviečiami pasidalinti savo patirtimi apie dalyvavimą viešosiose konsultacijose

Data

2021 06 18

Įvertinimas
1
MicrosoftTeams-image (1).png

Atviros Vyriausybės grupė kviečia aktyvius piliečius ir organizacijas pasidalinti savo patirtimi apie dalyvavimą  viešosiose konsultacijose bei kituose visuomenės įtraukimo į sprendimų priėmimą  formatuose. Apklausos tikslas – geriau suprasti visuomenės patirtis, išskirti šios srities iššūkius bei išgirsti pasiūlymų dėl visuomenės įtraukimo praktikos stiprinimo. 

Dalintis nuomone yra kviečiami piliečiai bei organizacijos, dalyvavę viešosiose konsultacijose, kiti NVO, verslo, mokslo, viešojo sektorių atstovai, jaunimas ir garbingo amžiaus piliečiai, pasaulio lietuviai ir regionų gyventojai, kuriems aktuali visuomenės įtraukimo tema.  

Anoniminę apklausą galite rasti čia: https://epilietis.lrv.lt/lt/konsultacijos/apklausa-del-visuomenes-patirties-dalyvaujant-viesosiose-konsultacijose. Apklausos pildymo trukmė - iki 10 min.

Viešosios konsultacijos – tai valdžios ir visuomenės bendradarbiavimo forma, kai siekiama surinkti visuomenės nuomones ir pasiūlymus, reikalingus sprendimams priimti. Jos gali vykti įvairiais būdais: vykdant apklausas, rengiant apskritojo stalo diskusijas ar organizuojant konferencijas.  

Vyriausybės kanceliarijos Atviros Vyriausybės grupė 2021 m. toliau kurs ir tobulins visuomenės įtraukimo metodines priemones, tam bus panaudoti šios apklausos metu surinkti duomenys ir pasiūlymai.

Jei turėtumėte klausimų ar papildomų komentarų, kviečiame susisiekti su Atviros Vyriausybės grupės atstove Vyriausybės kanceliarijoje Ieva Kimontaite el. paštu [email protected]   

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.