BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Anykščiuose veiks Vyriausybės priimamasis

Data

2019 10 03

Įvertinimas
0
coveris e.piliečiui.png

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, š. m. spalio 16 dieną Vyriausybės priimamasis dirbs Anykščių rajono savivaldybėje. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius, patars, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

Anykščių miesto ir rajono gyventojus 2019 m. spalio 16 d. (10.00-13.00 val.) Anykščių rajono savivaldybėje, adresu J. Biliūno g. 23, priims ir asmeniniais klausimais konsultuos atstovai iš šių įstaigų:

  1. Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos,
  2. Aplinkos ministerijos,
  3. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos,
  4. Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos,
  5. Sveikatos apsaugos ministerijos,
  6. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Gyventojus, norinčius gauti asmeninę ministerijos atstovų konsultaciją, prašome nuo spalio 3 d. iki spalio 11 d. (imtinai) registruotis el. paštu loreta.pesliakiene@anyksciai.lt arba telefonu 8 (381) 50 649. Registruojantis prašytume nurodyti, kokiam ministerijos atstovui pateikiamas klausimas, trumpai išdėstyti problemos esmę.

Kviečiame piliečius aktyviai dalyvauti ir pasinaudoti galimybe gauti kvalifikuotą ministerijų atstovų konsultaciją, taip pat pareikšti nuomonę ir išdėstyti pasiūlymus Vyriausybei. 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.