BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dalyvavote viešojoje konsultacijoje? Kviečiame pasidalinti patirtimi

Data

2021 12 27

Įvertinimas
0
cropped-view-hands-typing-laptop.jpg

Per 2021 m. svetainėje „E. pilietis“ buvo paskelbta daugiau nei 60 viešųjų  konsultacijų, kurių metu visuomenė, pilietinės organizacijos, verslo atstovai, asociacijos, ekspertai ir kitos suinteresuotos šalys galėjo prisidėti prie susitarimu grįstų sprendimų priėmimo.

Šiais metais apie vykdomas konsultacijas svetainėje „E. pilietis“ skelbė ministerijos ir Vyriausybės kanceliarija. 2021 m. buvo konsultuojamasi įvairiais klausimais, tarp jų ir dėl nekilnojamojo turto plėtros valstybinėje žemėje, atviro viešojo valdymo koordinavimo bei suaugusiųjų švietimo modelio.

Konsultacijų metu suinteresuoti asmenys buvo prašomi pateikti siūlymus elektroniniu paštu, organizuotos nuotolinės diskusijos, rengtos apklausos. Visais šiais konsultavimosi būdais buvo siekiama išsiaiškinti suinteresuotų asmenų nuomonę aktualiais klausimais.

Mums taip pat svarbi Jūsų nuomonė, todėl, jeigu dalyvavote kurioje nors konsultacijoje, maloniai prašome pasidalinti savo patirtimi čia.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.