BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atviros Vyriausybės partnerystės nacionalinio veiksmų plano įvertinimas

Data

2018 11 22

Įvertinimas
1
ivertink.png

2011 m. Lietuva prisijungė prie tarptautinės iniciatyvos „Atviros Vyriausybės partnerystė“ (angl. Open Government Partnership), kurią inicijavo JAV ir Brazilija. Šis projektas, dabar apimantis 75 valstybes, yra tarptautinė platforma viešojo valdymo reformų kūrėjams ir diegėjams bendradarbiauti ir keistis gerąja praktika. 2016 m. gegužės 30 d. LR Vyriausybė pritarė trečiajam Lietuvos dalyvavimo atviros Vyriausybės partnerystės tarptautinėje iniciatyvoje dvejų metų veiksmų planui (toliau - Planas). 2016-2018 metų plano kryptys:

  • Viešojo valdymo institucijų veiklos atvirumas visuomenei;
  • Korupcijos prevencija, skaidrumo skatinimas;
  • Piliečių dalyvavimo ir įsitraukimo į viešuosius valstybės reikalus didinimas.

Veiksmų planas nustatė pagrindines Atviros Vyriausybės iniciatyvas ir numatė jų įgyvendinimo gaires, veiksmus, atsakingus asmenis ir planuojamus rezultatus. Vyriausybės kanceliarija pristato Lietuvos dalyvavimo Atviros Vyriausybės partnerystės tarptautinėje iniciatyvoje dvejų metų (2016-2018) veiksmų plano įgyvendinimo rezultatus ir kviečia piliečius išsakyti savo nuomonę apie juos. 

  1. Susipažinti su veiksmų plano įgyvendinimo rezultatais ir išsamia ataskaita galite paspaudę čia.
  2. Išreikšti savo nuomonę ir įvertinti planą galite paspaudę čia.
  3. Plačiau susipažinti su Atviros Vyriausybės partneryste ir įsitraukti į Atviros Vyriausybės veiklas galite paspaudę čia.

Planą parengė Vyriausybės kanclerio sudaryta darbo grupė, kurioje dalyvavo viešojo valdymo institucijų bei nevyriausybinio sektoriaus, t. y. Pilietinės visuomenės instituto, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus, Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro atstovai. 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.