BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atviros Vyriausybės popietė sugrįžta

Data

2018 10 01

Įvertinimas
1
e.pilietis nvo.png

Su kokiais iššūkiais susiduria NVO perimdamos paslaugas? Kas galėtų padėti savivaldybėms daugiau paslaugų perduoti NVO? Šiuos ir dar daugiau Nevyriausybinėms organizacijoms aktualių klausimų kviečiame aptarti spalio 15 dieną (pirmadienį), ISM inovacijų bazėje (Arklių g. 18, Vilnius) vyksiančioje Atviros Vyriausybės popietėje. 

Diskusijos metu dalyviai pasidalins patirtimis ir išsakys savo nuomonę apie viešųjų paslaugų perdavimą. Bus diskutuojama apie konkrečius žingsnius, kurių jau imtasi ir bus imamasi norint laipsniškai perduoti paslaugas NVO ir bendruomenėms. Diskusijos metu gauti pasiūlymai bus naudojami rengiant 2018–2020 m. Atviros Vyriausybės partnerystės nacionalinio veiksmų plano įsipareigojimo aprašymą. Plačiau apie Atviros Vyriausybės partnerystę skaitykite čia.

Tikslinė auditorija – NVO ir bendruomenės, kurios šiuo metu teikia paslaugas ar potencialiai galėtų teikti viešąsias paslaugas ir savivaldybių administracijų atstovai.

Diskusiją planuojama transliuoti gyvai per Facebook paskyrą Piliečių ministerija

Diskusijos organizatoriai – LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su LR Vyriausybės kanceliarija. Registruokis

 

Diskusija yra LR Vyriausybės kanceliarijos vykdomo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos", finansuojamo Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis, dalis.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.