BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Auga svetainėje „E. pilietis“ skelbiamų viešųjų konsultacijų skaičius

Data

2022 01 18

Įvertinimas
1
E. piliečio naujienos (1).png

Per 2021 m. svetainėje „E. pilietis“ buvo paskelbtos 67 viešosios konsultacijos. Lyginant su ankstesniais metais, šis skaičius išaugo: 2020 m. svetainėje buvo paskelbtos 42 konsultacijos.

Daugiausia viešųjų konsultacijų svetainėje „E. pilietis“ paskelbė Aplinkos ministerija (13). Po 10 kvietimų konsultuotis paskelbė Vyriausybės kanceliarija ir Vidaus reikalų ministerija.

Dažniausiai su visuomene konsultuojamasi prašant pateikti pasiūlymus el. paštu ar kitais būdais. Taip pat 2021 m. populiaru buvo kviesti suinteresuotus asmenis į įvairaus formato nuotolines diskusijas.

Primename, kad svetainėje „E. pilietis“ galima rasti Vyriausybės Teisėkūros planą ir pateikti pasiūlymą ar komentarą dėl kiekvieno Plane nurodyto teisės akto projekto. Tam,  pasirinkus  dominantį teisės akto projektą reikia paspausti „Teikti pasiūlymą teisės aktui“ ir užpildyti pasiūlymo formą.

Ieškant dominančio teisės akto projekto, siūloma pasinaudoti paieškos galimybėmis pasirenkant už teisės akto rengimą atsakingą instituciją, prioritetą ar teisės akto rūšį. Taip pat Plane išskirti didesnio poveikio teisės aktų projektai. Jiems bus atliekami išsamesni poveikio vertinimai ir vykdomos viešosios konsultacijos, kurias galite sekti  skiltyje „Viešosios konsultacijos”.

Kviečiame pasinaudoti galimybėmis ir dalyvauti tobulinant ir kuriant teisinį reguliavimą. 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.