BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


COVID-19 fondas: nauji pirkimai ligoniams ir medikams

Data

2020 03 31

Įvertinimas
0
3478_3b9d5e2c4af0862dda6227853417ff5f.jpg

Pirmasis plaučių ventiliavimo aparatas jau sumontuotas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Artimiausiu metu iš COVID-19 pasekmių mažinimo fondo lėšų planuojama įsigyti plaučių ultragarsinės diagnostikos įrangą (1 vnt.), mobilius plaučių echoskopus (2 vnt.), kraujotakos palaikymo sistemą, kuri leidžia prisotinti kraują deguonimi, kai dirbtinai ventiliuojami plaučiai negali atlikti savo funkcijos (1 vnt.) bei 19-ą reanimacijai skirtų elektrinių funkcinių lovų.

Fonde šiuo metu – 478 tūkst. eurų. Dėkojome visiems, paremiantiems fondą pavedimais, skambučiais. Ačiū keliauja ir LRT, muzikiniam projektui „Dainuokim kartu“, ryšio tiekėjams bei balsuojantiems už pasirodymus – kiekvieną šeštadienį už skambučius gautos lėšos skiriamos COVID-19 fondui!

 

COVID-19 pasekmių mažinimo fondas:

Gavėjas: Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Sąsk. nr.: LT 56 1010 0000 0853 2407 (Lietuvos bankas)

 

Papildoma informacija:

Finansų ministerijai yra suteiktas paramos gavėjo statusas

Juridinio asmens kodas: 288601650
SWIFT kodas: LIABLT2XXXX


 

Trumpieji numeriai aukojimui (skambinant iš visų operatorių):

 • 1845 – 2 eur
 • 1846 – 5 eur
 • 1847 – 10 eur

 

Nuotraukoje – Šiaulių medikai

Komentarai

2
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Vytautas Liukpetris
  Prieš 3 mėn.

  Sveiki, nuo Kovido pradžios praėjo virš 6 mėnesių, o vienkartinės didelio dydžio pirštinės taip ir liko deficitu. Internetinėse parduotuvėse jos kainuoja arti 20 Eurų. Tarsi nieko tokio, bet tai ne pensininkams. Jie gyvena nuo pensijos iki pensijos, bei neturi santaupų. Tiek to, Seimo nariai turi pakankamai visko .

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Vytautas Liukpetris
  Prieš 9 mėn.

  Sveiki, buvo žadama, kad vaistinėse atsiras kaukių ir vienkartinių pirštinių. O internetinėje prekyboje pirštinių arba visai nėra, arba S dydis. Tokios pirštinės suplyšta jas užsidėjus, net nenaudojus. Ar Lietuva nepajėgi pirštinių pagaminti pati, bei kodėl jos dingo iš internetinės prekybos?

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.