BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Global Education Goes Local- dalyvauk tarptautiniame projekte!

Data

2018 02 08

Įvertinimas
2
logoGEGL.jpg

Pasaulio piliečių akademija kviečia aktyvias organizacijas dalyvauti tarptautiniame Europos Komisijos remiamame projekte “Global Education Goes Local” ir organizuoti globaliojo švietimo veiklas, supažindinančias su Darnaus vystymosi tikslais ir globaliojo pilietiškumo svarba, savo bendruomenėse.
 
Projekte kviečiamos dalyvauti organizacijas, kurios:

1. Yra įsikūrusios ir veikia vietovėse, kuriose gyvena ne daugiau 50 000 gyventojų,

2. Vykdo edukacines ir pilietines veiklas savo bendruomenės narių, ypač jaunimo, tarpe. Projekte gali dalyvauti įvairios organizacijos: Domisi ilgalaikio bendradarbiavimo ir dalyvavimo projektinėje veikloje galimybėmisYra motyvuotos plėtoti globaliojo pilietiškumo ir švietimo veiklas, skirtas jų vietos bendruomenės nariams, ir prisidėti prie projekto įgyvendinimo ateinančius 2,5 metų

  • Mokyklos;
  • Jaunimo centrai ir atviros jaunimo erdvės;
  • Bendruomenės centrai;
  • Kultūros centrai;
  • Bibliotekos;
  • Jaunimo organizacijos;

3. Domisi ilgalaikio bendradarbiavimo ir dalyvavimo projektinėje veikloje galimybėmis;

4. Yra motyvuotos plėtoti globaliojo pilietiškumo ir švietimo veiklas, skirtas jų vietos bendruomenės nariams, ir prisidėti prie projekto įgyvendinimo ateinančius 2,5 metų.

Lietuvoje bus atrinktos 5 organizacijos iš skirtingų vietovių, su kuriomis kartu 2018-2020 metais Pasaulio piliečių akademija įgyvendins vietos bendruomenių nariams skirtų eilę edukacinių ir pilietinių iniciatyvų.
 
Daugiau informacijos apie projektą, jo veiklas ir dalyvių įsipareigojimus rasite čia.
 
Norėdami dalyvauti projekte, užpildykite registracijos anketą internete iki pirmadienio, vasario 26 d. Apie atrankos rezultatus visi kandidatai bus informuoti kovo 1-2 dienomis.

 

Projekto organizatorių informacija


Kontaktai pasiteiravimui:

   Indrė Augutienė
   Projekto koordinatorė Lietuvoje
   T. (8~616) 15 104
   E.p.: [email protected]

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.