BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl COVID-19 sunkumus patiriančiam verslui - pagalba mokestinėmis priemonėmis

Data

2020 04 02

Įvertinimas
0
3483_055269d573214257cb24839b2731218e.jpg

Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plane numatytos mokestinės (mokesčių administravimo) paramos priemonės sunkumus dėl koronaviruso patiriantiems mokesčių mokėtojams.

„Vyriausybė yra patvirtinusi Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą, kuriame numatytas išsamus mokestinės pagalbos paketas. Jis apima tiek supaprastintą sutarčių sudarymą dėl mokesčių atidėjimo, už mokestinę paskolą netaikomos palūkanos, stabdomas mokestinės nepriemokos išieškojimas, atleidžiama nuo delspinigių.

Šios priemonės taikomos dėl visų mokesčių, tiek pelno siekiantiems subjektams, didelėms ir mažoms įmonėms, tiek ne pelno siekiantiems subjektams, pavyzdžiui, viešosioms įstaigoms, gyventojams, užsiimantiems individualia veikla, iš esmės – visiems.

Ką daryti tiems, kurie neranda savęs paskelbtame Valstybinės mokesčių inspekcijos sąraše? Pateikti vieną supaprastintos formos prašymą VMI“, – kalbėjo finansų ministras Vilius Šapoka.

Savarankiškai dirbantiems – analogiškos įmonėms VMI ir „Sodros“ pagalbos priemonės čia. 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.