BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl Peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. rugpjūčio 8 d. nutarimo Nr. 778 „Dėl Metinės valstybinių miškų pagrindinių miško kirtimų normos 2019–2023 metams patvirtinimo“ pakeitimo

Data

2021 07 14

Įvertinimas
3

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo 13 straipsnio 3 dalimi ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės Peticijų komisijos 2021 m. balandžio 29 d. išvadą, Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutaria:

Pritarti Lietuvos Respublikos Vyriausybės Peticijų komisijos išvadai netenkinti peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. rugpjūčio 8 d. nutarimo Nr. 778 „Dėl Metinės valstybinių miškų pagrindinių miško kirtimų normos 2019–2023 metams patvirtinimo“ pakeitimo.

Komentarai

1
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Algirdas Drevinskas
  Prieš 4 mėn.

  Kaip galima rasti Vyriausybės Peticijų komisijos išvadas?

  1
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.