BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. rugpjūčio 8 d. nutarimo Nr. 778 „Dėl metinės valstybinių miškų pagrindinių miško kirtimų normos 2019–2023 metams patvirtinimo“ pakeitimo tenkinimo

Data

2021 05 10

Įvertinimas
0

Lietuvos Respublikos Vyriausybės peticijų komisija 2021 m. balandžio 29 d. posėdyje svarstė klausimą dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. rugpjūčio 8 d. nutarimo Nr. 778 „Dėl metinės valstybinių miškų pagrindinių miško kirtimų normos 2019–2023 metams patvirtinimo“ pakeitimo tenkinimo.

Komisija, susipažinusi su Aplinkos ministerijos pateiktomis išvadomis, išklausiusi Aplinkos ministerijos, pareiškėjų argumentus ir išnagrinėjusi minėtą peticiją iš esmės, nusprendė siūlyti Lietuvos Respublikos Vyriausybei netenkinti peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.