BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2019 m. gegužės 30 d. nutarimo Nr. 414 „Dėl sutikimo reorganizuoti Lietuvos Broniaus Oškinio vaikų aviacijos mokyklą“ pakeitimo tenkinimo

Data

2019 12 10

Įvertinimas
0

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2019 m. gruodžio 4 d. nutarimu Nr. 1229, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo 13 straipsnio 3  dalimi ir atsižvelgdama į  Lietuvos  Respublikos Vyriausybės  Peticijų komisijos 2019 m. spalio 4 d. išvadą, nutarė pritarti Lietuvos Respublikos Vyriausybės Peticijų  komisijos išvadai  netenkinti Rolando Stonkaus ir kitų peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2019 m. balandžio 30 d. nutarimo Nr. 414 „Dėl sutikimo reorganizuoti Lietuvos Broniaus Oškinio vaikų aviacijos mokyklą“ pakeitimo.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.