BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija teigiamai įvertino Lietuvos vykdomą reguliavimo politiką

Data

2015 08 05

Įvertinimas
0
ukmin.png

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija š. m. liepos 29 d. paskelbė ataskaitą apie Lietuvoje vykdomų reguliavimo reformų pažangą ir jų vertinimą. EBPO ataskaitoje teigiamai atsiliepta apie Ūkio ministerijos įgyvendinamas priemones, skirtas verslo priežiūros ir reguliavimo naštai mažinti, kartu kviečiant imtis papildomų veiksmų.

EBPO ataskaitoje teigiamai įvertintos Viešojo administracinio įstatymo nuostatos, kuriomis siekiama mažinti priežiūros naštą verslininkams. Taip pat išskirtos Ūkio ministerijos inicijuotos verslui svarbios priemonės, kaip deklaracija „Dėl pirmųjų verslo metų“, kuria priežiūros institucijos įsipareigoja pirmaisiais įmonės metais aktyviai teikti konsultacijas bei pagalbą, o ne skubėti skirti baudas. Paminimas Memorandumas dėl mažareikšmių teisės aktų reikalavimų neatitikimų, kuomet priežiūros institucijos už mažareikšmį ženklinimo reikalavimų nesilaikymą yra skatinamos netaikyti griežtų poveikio priemonių. Įvertinta ir Rizikos vertinimu pagrįsta priežiūros sistema, sprendžianti ką ir kokia apimtimi priežiūros institucijos turi tikrinti bei vienodas iš kokybiškas ūkio subjektų konsultavimas.

Lietuvos Reguliavimo politikos ataskaitą galite rasti čia:

http://www.oecd-ilibrary.org/governance/regulatory-policy-in-lithuania_9789264239340-en.

Daugiau   http://www.ukmin.lt/web/lt/naujienos/naujienos/ekonominio_bendradarbiavimo_ir_pletros_organizacija_teigiamai_ivertino_lietuvos_vykdoma_reguliavimo_politika

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.