BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Europos Komisija, skatindama pilietinės visuomenės įtraukimą į sanglaudos politikos formavimą, skelbia kvietimą teikti paraiškas

Data

2020 02 26

Įvertinimas
0
europe-155191_1280.png

Europos Komisija, kartu su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija, siekdamos paskatinti pilietinės visuomenės įtraukimą į sanglaudos politikos formavimo procesus,  skelbia kvietimą teikti paraiškas Europos Sąjungos valstybių narių vyriausybines institucijas, joms pavaldžias įstaigas ir savivaldybes.

Pagrindinis šios priemonės tikslas - glaudesnis bendradarbiavimas su piliečiais ir pilietinės visuomenės organizacijomis įgyvendinant sanglaudos politiką.

Aktyvus piliečių įtraukimas į politikos formavimo procesus - tai pagrindinis atvirų Vyriausybių veiklos  aspektas.

Šio bandomojo projekto patirtis įgalins valstybines įstaigas efektyviau įtraukti piliečius į sanglaudos politikos įgyvendinimo procesus visoje Europos Sąjungoje.

Atrinktoms organizacijoms bus teikiama ekspertinė parama, sudaromos galimybės pasinaudoti novatoriškomis piliečių ir pilietinės visuomenės įtraukimo priemonėmis nacionaliniu ir regioniniu lygiu.

Galutinis paraiškų teikimo terminas - 2020 m. kovo 31 d.

Projektas vykdomas iš  Europos regioninės plėtros fondo ir Sanglaudos fondo lėšų.

Projekto trukmė - 12 mėnesių.

Daugiau informacijos rasite šioje nuorodoje:

https://medium.com/participo/citizen-engagement-in-the-implementation-of-cohesion-policy-76e703582bd3

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.