BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tarptautinė fizikos olimpiada kviečia savanoriauti

Data

2020 01 30

Įvertinimas
0
2integration-3527263_960_720.jpg

2020 m. liepos 18–26 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė fizikos olimpiada (IPhO) 2020 –  pirmas toks pasaulinės reikšmės jaunųjų fizikos srities specialistų renginys Lietuvoje. Organizatoriai kviečia prisijungti prie tarptautinio lygio renginio ir įgyti neįkainojamos patirties savanoriaujant.

Renginyje, kurį globoja Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, tikimasi sulaukti delegacijų iš maždaug 90-ies valstybių. Į olimpiadą atvyks apie 450 mokinių, daugiau nei 300 komandų vadovų ir stebėtojų bei apie 200 lietuvių mokslininkų, savanorių ir organizatorių.

IPhO 2020 organizatoriai ieško savanorių Organizaciniam komitetui, norinčių prisidėti prie viso renginio įgyvendinimo organizacinių klausimų sprendimo, taip pat ir Akademinio komiteto savanorių, kurie būtų atsakingi už techninį olimpiados užduočių rengimo vykdymą, laboratorijų paruošimą. Dar viena pozicija, kurioje siūloma atlikti savanorystę ir tapti Lietuvos ir renginio ambasadoriais – Delegacijų vadovų grupė, kuri bendradarbiaus su užsienio delegacijų atstovais visos olimpiados metu.

Tarptautinė fizikos olimpiada kviečia ne tik fizikos, bet ir kitomis sritimis besidominčius entuziastus, kurie nori išbandyti savo jėgas tarptautinio lygio renginyje. Daugiau nei šimtas savanorių, prisijungę prie Mokinių delegacijų grupės, turės galimybę susipažinti su užsienio svečiais, kartu vykti ir lydėti delegatus į renginius bei ekskursijas. Išskirtinė galimybė suteikiama Medijų srities savanoriams, kurie prisidės prie nuoseklaus informacinio turinio kūrimo tarptautinio lygio renginyje.

Savanorių atrankoje Tarptautinėje olimpiadoje dalyvauti gali visi asmenys, kurie renginio metu bus sulaukę 18-os metų. Daugiau informacijos apie renginį, savanorių pozicijas ir registracijos anketą savanoriams rasite paspaudę ant nuorodų. Registracija vyksta iki vasario 29 dienos.

Tarptautinės olimpiados organizatoriai: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universitetas. Olimpiados partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Kauno miesto savivaldybė, Druskininkų savivaldybė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Vilniaus kolegija.

 

Viktorija Kalaimaitė
viktorija.kalaimaite@lmnsc.lt
Tel. 8 674 78881
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.