BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Galimybė teikti siūlymus teisėkūros plane numatytiems parengti teisės aktų projektams

Data

2021 12 14

Įvertinimas
1
teisekura.png

Atnaujintoje „E. pilietis“ svetainėje galite teikti siūlymus Vyriausybės 2021–2024 metų teisėkūros plane numatytiems parengti teisės aktų projektams.

Teisėkūros planas – tai ministerijų ir Vyriausybės kanceliarijos planuojamų parengti ir Vyriausybės priimti ar apsvarstyti teisės aktų – įstatymų, Seimo nutarimų, Vyriausybės nutarimų – projektų sąrašas, kuriam pritarė Vyriausybė. Šis Planas yra pagrindinis informacijos šaltinis rengiant Vyriausybės pasiūlymus atitinkamoms Seimo sesijoms.

Planą sudaro dvi pagrindinės dalys: 

1) Vyriausybės programą įgyvendinančių teisės aktų projektų sąrašas; 

2) Europos Sąjungos teisės aktus įgyvendinančių teisės aktų projektų sąrašas.

Plane nurodyti tie teisės aktų projektai, kurių keitimo poreikis rengimo metu buvo žinomas ir galėjo būti suplanuotas. Tačiau Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo metu gali prireikti atitinkamai tikslinti ir kitus teisės aktus, todėl Planas yra kintantis, nuolat peržiūrimas, atnaujinamas ir pildomas dokumentas. 

Galima pateikti pasiūlymą ar komentarą dėl kiekvieno Plane nurodyto teisės akto projekto. Tam,  pasirinkus  dominantį teisės akto projektą reikia paspausti „Teikti pasiūlymą teisės aktui“ ir užpildyti pasiūlymo formą.

Ieškant dominančio teisės akto projekto, siūloma pasinaudoti paieškos galimybėmis pasirenkant už teisės akto rengimą atsakingą instituciją, prioritetą ar teisės akto rūšį. Taip pat Plane išskirti didesnio poveikio teisės aktų projektai. Jiems bus atliekami išsamesni poveikio vertinimai ir vykdomos viešosios konsultacijos, kurias galite sekti  skiltyje „Viešosios konsultacijos”.

Kviečiame pasinaudoti galimybėmis ir dalyvauti tobulinant ir kuriant teisinį reguliavimą. 

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.