BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Gavę pensijų kompensacijas, pensininkai teisės į būsto šildymo išlaidų kompensacijas nepraras

Data

2016 12 12

Įvertinimas
0
eurai banknotai.jpg

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad dėl išmokamų pensijų kompensacijų socialinės paramos pensininkai nepraras.

Tęsiant per krizę sumažintų pensijų kompensacijų mokėjimą, vėl pasigirdo kalbų, jog senatvės ir nedarbingumo pensijų gavėjai gali turėti nemalonumų: esą gavę daugiau pinigų, jie praras teisę į būsto šildymo išlaidų kompensacijas.

Norime pabrėžti, kad dar 2015 m. birželio 23 d. buvo priimtos Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pataisos, kuriomis nustatyta, kad, skiriant piniginę socialinę paramą, senatvės, netekto darbingumo (invalidumo) ir valstybinių pensijų gavėjams išmokamos kompensuojamosios sumos į asmens gautas pajamas neįskaitomos. Taigi, asmenys, kuriems kompensuojamos per krizę sumažintos pensijos, teisės nei į socialinę pašalpą, nei į būsto šildymo, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensacijas nepraras.

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.