BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. kovo 9 d. nutarimu Nr. 260 patvirtintų Naudojamų kitos paskirties valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos taisyklių 12.4 papunkčio panaikinimo tenkinimo

Data

2022 02 22

Įvertinimas
0

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2022 m. vasario 9 d. nutarimu Nr. 110, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo 13 straipsnio 3  dalimi ir atsižvelgdama į  Lietuvos Respublikos Vyriausybės peticijų komisijos 2022 m. gruodžio 2 d. išvadą, nutarė pritarti Lietuvos Respublikos Vyriausybės peticijų  komisijos išvadai  netenkinti peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. kovo 9 d. nutarimu Nr. 260 patvirtintų Naudojamų kitos paskirties valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos taisyklių 12.4 papunkčio panaikinimo.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.