BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Įtraukiančių miestų apdovanojimai kviečia savivaldybes teikti paraiškas

Data

2017 12 14

Įvertinimas
1
Untitled design.jpg

Manote, kad jūsų miestas gali būti pavyzdys, kaip įtraukti piliečius priimant miestui svarbius sprendimus? Sudarote galimybių piliečiams išsakyti savo nuomonę? Galbūt naudojate naujus metodus išsiaiškinti piliečių pasitenkinimui savivaldybės teikiamomis paslaugomis? Tuomet kviečiame jūsų miestą dalyvauti „Įtraukiančių miestų“ apdovanojimuose.

Miestai labiau nei bet kada susiduria su įvairove iššūkių besirūpinant gyventojų gerove. Pažangiausi miestai įtraukia savo gyventojus į miesto iššūkių sprendimą ir drauge kuria miesto ateitį. Norint rasti ir įvertinti geriausius pavyzdžius strategijų, kurias naudoja miestai, įtraukiantys piliečius į miesto iššūkių sprendimus, skelbiami tarptautiniai „Įtraukiančių miestų“ apdovanojimai. Tai tarptautiniai apdovanojimai skirti miestams, kurie aktyviai įtraukia piliečius į geriausių sprendimų paiešką vietos problemoms.

2018 metų gegužę 10 atrinktų miestų bus pakviesti į Niujorką, JAV, kur bus išrinkti trys miestai nugalėtojai: pagrindinis prizas – 100 tūkst. JAV dolerių, antra ir trečia vietos – po 50 tūkst. JAV dolerių įtraukiančioms miesto veikloms tobulinti ir įgyvendinti.

Miestai, galintys pretenduoti, turi turėti 30,000 ar daugiau gyventojų.

Paraiškas pildyti galima iki 2018 metų sausio 5 dienos.

Apdovanojimus organizuoja JAV ir Jungtinės Karalystės miestų merų tinklas Cities of Service, siekiantis didinti gyventojų įsitraukimą į miestams svarbių sprendimų priėmimą.

Platesnė informacija rasite čia.

 

Paragink savo savivaldybę dalyvauti „Įtraukiančių miestų“ apdovanojimuose!

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.