BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kalvarijoje veiks Vyriausybės priimamasis

Data

2018 11 12

Įvertinimas
0
kalvarija e.pilietis.png

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, lapkričio 21 dieną Vyriausybės priimamasis dirbs Kalvarijos savivaldybėje. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius, patars, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

Kalvarijos gyventojus 2018 m. lapkričio 21 d. (13.30-14.30 val.) Kalvarijos savivaldybės administracijos tarybos posėdžių salėje priims ir asmeniniais klausimais konsultuos:

  1. Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos,
  2. Aplinkos ministerijos,
  3. Energetikos ministerijos,
  4. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos,
  5. Sveikatos apsaugos ministerijos,
  6. Susisiekimo ministerijos,
  7. Švietimo ir mokslo  ministerijos,
  8. Žemės ūkio ministerijos atstovai

Gyventojus, norinčius gauti asmeninę ministerijos atstovų konsultaciją, prašome registruotis el. p. [email protected] arba telefonu (8 343) 23 894. Registruojantis prašytume nurodyti, kokiam ministerijos atstovui pateikiamas klausimas, trumpai išdėstyti problemos esmę. 

Kviečiame piliečius aktyviai dalyvauti ir pasinaudoti galimybe gauti kvalifikuotą ministerijų atstovų konsultaciją, taip pat pareikšti nuomonę ir išdėstyti pasiūlymus Vyriausybei. 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.