BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Karantinas ir judėjimo ribojimai pratęsiami dar mėnesiui

Data

2021 01 27

Įvertinimas
0
covid.jpg

Karantino ribojimai padėjo pristabdyti koronaviruso (COVID-19) plitimą Lietuvoje, tačiau sergamumo rodikliai vis dar aukšti. Todėl šiandien Vyriausybės nutarimu karantinas pratęstas iki vasario 28 d. Tiek pat galios ir draudimas judėti iš vienos savivaldybės į kitą.

Išvykti iš savo savivaldybės galima tik išimtiniais atvejais, pavyzdžiui, darbo arba sveikatos priežiūros reikalais, taip pat aplankyti vienišų asmenų laikantis socialinio palaikymo „burbulo“ taisyklių.

 

Išsamią informaciją ir naujausius pakeitimus rasite www.koronastop.lt.

Komentarai

1
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Irma Venskuvienė
  Prieš 3 mėn.

  Suprantu, jog mes, senjorai, su savo sveikatos sunkiomis ar lengvesnėmis problemomis likę socialinėj atskirtyje, šiuo metu tikrai nesame patys svarbiausi. Bet...juk mums, atlaisvėjus karantinui, galimybių stiprinti psihologinę-emocinę būseną tikrai neatsiras. Dabar mes dar galėtume ištrūkti, tarkim, prie jūros (be jokių papildomų kontaktų), o ne užplūdus visiems piliečiams. Ar senjorų aktyvesnis judėjimas tikrai , epidemiologų manymu, galėtų padidinti riziką visuomenei? Juk kontrolės tai neapsunkintų–be dokumentų nekeliaujame. Prašyčiau visų bendraamžių, ligotų ir ne, vardu atkreipti dėmesį ir į bręstančias psichologines problemas, kurios galėtų tapti skaudesnėmis už mirtis. Sėkmės ir geros pamatuotos valios atsakingame darbe sunkiu momentu. Ačiū.

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.