BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Karantino sąlygų švelninimas verslui: pasitark su ekspertais

Data

2020 04 20

Įvertinimas
0
3529_537d5c633c6018ef8ca4391d07fc3881.jpg

Praėjus mėnesiui griežto karantino šalies gyventojams ir verslui, Vyriausybė pradeda įgyvendinti karantino švelninimo planą. Nors karantinas neatšauktas, bet siekiant sudaryti verslui galimybes palaipsniui atnaujinti veiklą, jau leista atnaujinti darbą ne maisto prekių parduotuvėms ir paslaugų teikimui, laikantis nustatytų reikalavimų. 

Koks verslas jau gali ir koks dar negali veikti, kas jau turėtų pradėti ruoštis atsidarymui, kokių reikalavimų reikia laikytis, kaip atsakingai aptarnauti klientus, į ką svarbu atkreipti dėmesį, kad nebūtų padaryta klaidų ir kaip garantuoti tiek savo darbuotojų, tiek klientų saugumą.

Į šiuos ir kitus verslui itin aktualius klausimus atsakys ekspertai tiesioginės transliacijos metu, balandžio 21 d., 10 val., Versli Lietuva „Facebook“ paskyroje.

Pokalbyje dalyvaus:
◾ Marius Skuodis, Ekonomikos ir inovacijų viceministras 
◾ Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas (derinama)
◾ Ernestas Kačerauskas, „Pigu“ rinkodaros vadovas

Pokalbį moderuos: Daina Kleponė, VšĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė

Kviečiame verslo atstovus būti aktyviais ir užduoti aktualius klausimus iš anksto (šio „Facebook“ renginio diskusijoje) arba tiesioginės transliacijos metu.

 

 

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.