BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kelionių rekomendacijos vykstantiems į užsienį

Data

2021 06 23

Įvertinimas
0
gaublys veliaveles.jpg

Vykstant į užsienį kviečiame naudotis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos parengtomis kelionių rekomendacijomis svetainėje https://keliauk.urm.lt/. Kiekvieną dieną ministerijos svetainėje www.keliauk.urm.lt atnaujinamoje informacijoje skelbiamos ministerijos rekomendacijos, galiojančios tam tikroje, Jūsų pasirinktoje valstybėje, tam tereikia pasirinkite Jums reikalingą valstybę svetainės interaktyviame žemėlapyje.

Pasirinkus Jus dominančią valstybę rasite informaciją apie kelionės saugumą, Europos Sąjungos piliečių konsulinę apsaugą, pavojų sveikatai, savo, kaip keleivio teises ir kitą būtinąją kelionės metu informaciją.

 

 

Komentarai

1
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Regina Štombergiene
  Prieš 7 mėn.

  Sveiki. Vis skelbiama kažkas, tik kai konkrečiai reikia kažką padaryti ir atsakyti, niekas nieko arba nežino, arba nesako... Baigiasi vakcinos veikimo laikas, kurie buvo paskiepyti pirmieji, ty vasario men antra dozė. Iš 180 dienų pratęsė iki 2000dienų, nesuprantama, bet tiek to... taip protingieji galvoja. O kas toliau? Žmonės, kurie skiepijosi tiki tuo ir niekaip nesulaukia tolesnių paaiškinimų ir žingsnių. Panašu, kad jų nėra,,, Esu paskiepyta pagal pilną programą, antras skiepas buvo Vasario men 2d. 180dienu baigisi liepos mėn 2d. Kaip ir kur 3 revakcinacija??? Ruošiuosi keliauti rugsejo men, visur reikia vakcinacijos galiojančios... Kaip???? Rašote tik apie paveiktas šalis, rekomendacijas tupėti namuose. Gal laikas būtų pradėt gyventi ir tiesiog leisti naudoti saugos priemones, protinga ne tik vyriausybėje dirbanti visuomenės dalis.... Bet suteikti galimybę būti protingiem ir taip elgtis privalo vyriausybė, o dabar stabdis.... Su pagarba-Regina Štombergienė

  1
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.