BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Klimato kaitai skirtas seminaras – nuotoliniu būdu

Data

2020 05 12

Įvertinimas
0
harrison-moore-zBG29d6Z98I-unsplash.jpg

Seminaras „Klimato kaitos nuostatos, elgsena ir komunikacija Lietuvoje“ vyks gegužės 18 d. 13 val. nuotoliniu būdu. Visi norintieji prisijungti prie šio seminaro kviečiami registruotis iki gegužės 18 d. 11 val. paspaudus nuorodą čia.

Kaip numato seminaro programa, jį organizuojančio Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai pristatys savo įgyvendintą projektą „Socialinis klimato kaitos suvokimas: Lietuvos atvejis tarptautinėje Europos lyginamojoje perspektyvoje”. Šiuo tyrimu siekta suprasti ir paaiškinti mūsų visuomenės elgseną bei nuostatas, susijusias su klimato kaita, vertinant platesniu – Europos – mastu.

Seminaro metu KTU mokslininkai aptars visuomenės nuomonės apklausos rezultatus, diskutuos apie tai, kaip šalies gyventojai suvokia klimato kaitą, ar palaiko su ja susijusius politinius sprendimus, apžvelgs šios srities komunikaciją Lietuvoje – analizuos žiniasklaidos turinį ir politinį diskursą, kritiškai pažvelgs į globalų ir regioninį klimato kaitos valdymą. Remdamiesi projekto rezultatais, tyrėjai pateikia rekomendacijų gyventojų elgsenos pokyčiams ir efektyvesnei klimato kaitos komunikacijai.


Aplinkos ministerijos informacija.

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.