BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kultūros centrų specialistams – galimybė tobulintis nuotoliniu būdu

Data

2020 04 29

Įvertinimas
0
exhausted-4541685_1920.jpg

Lietuvos nacionalinis kultūros centras, siekdamas užtikrinti efektyvų kultūros organizacijų valdymą, pradėjo tęstinius mokymus kultūros centrų vadovams ir specialistams. Keturias savaites truksiančiuose nuotoliniuose kursuose dalyvaus per du šimtus kultūros darbuotojų iš visų šalies regionų.

Pirmoji programa „Kūrybos visuomenės komunikacija“, parengta kartu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybinių industrijų fakultetu, skirta kultūros centrų vadovams. Antroji programa skirta kultūros centrų scenos, garso ir apšvietimo specialistams.

Seminarų dalyvių laukia įdomi ir intensyvi programa – kultūros darbuotojai tobulins žinias tarpkultūrinės komunikacijos ir vadybos srityje, apžvelgs kūrybos strategijų taikymo aspektus asmeninėje komunikacijos ir darbo aplinkoje, inovacijų kūrimą ir valdymą kultūros organizacijose. Virtualius seminarus ves ir paskaitas skaitys VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojai Juris Belte ir Aistė Ptakauskė. Šalia paskaitų norintys dalyviai turės atlikti dėstytojų skirtas užduotis, namų darbus, atsiskaityti už juos. Visas intensyvios programos užduotis atlikusiesiems VGTU sudarys sąlygas tęsti magistro studijas. Seminaro dalyviams bus išduodami LNKC ir VGTU kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Taip pat vyks tęstiniai mokymai, skirti kultūros centrų scenos ir dekoracijų technikams, įgarsinimo, vaizdo ir apšvietimo operatoriams, techniniams renginių koordinatoriams. Keturių savaičių seminarų ir paskaitų virtuali mokymų programa sukurta bendradarbiaujant su įmonėmis UAB „Skamba“ ir MB „Stagemarket“, panaudojant kompiuterines komunikacijos priemones, internetines testavimo platformas ir vaizdo technologijas.

Virtualius seminarus ir paskaitas ves programos kūrėjai: garso režisierius, Vilniaus knygų mugėje AGATA organizuojamos „Muzikos salės“ partneris ir pagrindinis techninis koordinatorius, festivalio „Nida jazz maratonas“ direktorius Kastytis Narmontas, šviesų dailininkas, renginių techninio aptarnavimo darbuotojo specialybės mokytojas, vienas iš šios profesijos pradininkų Lietuvoje, ekspertas-technologas Aurelijus Pikūnas, Lietuvos nacionalinio dramos teatro vyriausias scenos dekoracijų montuotojas Henrikas Makauskas ir kiti žinomi renginių techninio aprūpinimo ir įgyvendinimo specialistai.

Tikimasi, kad mokymuose įgytas žinias ir gebėjimus kultūros darbuotojai tikslingai pritaikys savo veikloje.


Kultūros ministerijos informacija.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.