BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kuriama atviros Vyriausybės plėtros koncepcija

Data

2021 06 17

Įvertinimas
1
MicrosoftTeams-image.png

Atviros Vyriausybės grupė 2021 m. rengia strateginius atviros Vyriausybės plėtros pagrindus. Planuojama, kad atviros Vyriausybės plėtros koncepcija taps nacionaliniu susitarimu dėl viešojo sektoriaus ateities atvirumo krypčių, prioritetų bei siekiamos pažangos.  

Siekiant užtikrinti proceso atvirumą ir įvairių suinteresuotų grupių aktyvų įsitraukimą į strateginio dokumento bendrakūrybą, pasitelkiami skirtingi viešųjų konsultacijų metodai. Visą vasarą ir rudenį vyks interviu ciklas su praktikais iš viešojo ir nevyriausybinio sektorių, kūrybinės dirbtuvės dėl skirtingų koncepcijos elementų, situacijos analizė, tikslinių grupių apklausos.

Numatoma, kad atviros Vyriausybės plėtros koncepciją sudarys šios dalys: situacijos analizė, atviros Valstybės samprata, atvirumo principai ir jų praktinis pritaikymas viešajame sektoriuje, atviros Vyriausybės koordinavimo modelis, atvirumo prioritetai, tikslai su siektinais rodikliais ir svarbiausi darbai ateinantiems metams. 

Atviros Vyriausybės grupė, kurdama koncepciją ir siekdama procesų skaidrumo, kviečia suinteresuotus asmenis prisidėti savo žiniomis, patirtimis ir pasiūlymais:  

Į atviros Vyriausybės plėtros strategavimą kviečiami įsitraukti NVO, verslo, mokslo, viešojo sektorių atstovai, jaunimas ir garbingo amžiaus piliečiai, pasaulio lietuviai ir regionų gyventojai. Dalyvių įvairovė yra vienas iš sėkmės rodiklių, siekiant kuo platesnio visuomenės grupių susitarimo. 

Visų viešųjų konsultacijų metu skirtingais metodais gauti rezultatai bus apibendrinti ir remiantis jais bus sukurtas atviros Vyriausybės plėtros koncepcijos dokumentas, kurio pirminį variantą tikimasi metų pabaigoje pristatyti visuomenei.  

 

Kontaktinis asmuo: Atviros Vyriausybės grupės patarėja Marija Šaraitė ([email protected], +370 668 42721) 

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.