BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečia aplinkosauginė iniciatyva „Misija: švari vasara!“

Data

2020 06 23

Įvertinimas
0
1220_3cc00e3b35c14f728c9925b990c9f2ac.jpg

Aplinkos ministerija palaiko aplinkosauginę iniciatyvą „Misija: švari vasara!“ ir kviečia žmones laikytis šios paskelbtos žaliosios misijos – poilsiaujant gamtoje nelikti abejingiems ir išvaduoti ją nuo rastų šiukšlių.

Šiemet, kaip jau rodo vasaros pradžia, ypač gausiai yra lankomi nacionaliniai ir regioniniai parkai, miškai, pažintiniai takai, apžvalgos aikštelės, tačiau aplinkosaugininkams šiose vietose gana dažnai tenka susidurti su lankytojų kultūros stokos pėdsakais – paliktomis šiukšlėmis.

Prie iniciatyvos „Misija: švari vasara!“ prisijungusi Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos ir saugomų teritorijų direkcijos kviečia atvykusius į nacionalinį ar regioninį parką užsukti į to parko lankytojų informacijos centrą, kur galima sužinoti, ką verta apžiūrėti saugomoje teritorijoje, ir šiukšlėms rinkti skirtų maišelių. Lankytojai prašomi surinktas šiukšles, esant galimybei, išrūšiuoti ir išmesti į artimiausius rūšiavimo konteinerius.

Apie tai, kaip sekasi dalyvauti misijoje, siūloma pasidalyti naudojantis grotažymę #misijasvarivasara savo socialiniuose tinkluose arba Facebook grupėje „Gamtos herojai“.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.