BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti parodoje „Žalioji savaitė 2020“

Data

2019 10 23

Įvertinimas
0
IGW_Logo_col_jpg.jpg

2020 m. sausio 17–26 d.  Berlyne (Vokietija) vyks tarptautinė maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė 2020“. Žemės ūkio ministerija numato įrengti Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų ekspoziciją, kurioje ketinama pristatyti Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktus.

Pageidaujančius dalyvauti parodoje prašome iki š. m. lapkričio 6 d. 14 val. registruotis el. p.  [email protected] ir atsiųsti užpildytą paraiškos formą. Taip pat pridedame vertinimo kriterijus, kuriais vadovaujantis bus atrenkami dalyviai į Lietuvos ekspoziciją tarptautinėje maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės parodoje „Žalioji savaitė 2020“.

Žemės ūkio ministerija, surinkusi pageidaujančiųjų dalyvauti parodoje paraiškas, vykdys jų atranką pagal pateiktus produktus, tinkamus pristatyti Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų ekspozicijoje. Apie atrankos rezultatus ūkio subjektams (ūkininkams) bus pranešta.

Bus atrenkamos įmonės, kurių siūlomi eksponuoti gaminiai surinks didžiausią balų skaičių. Bus atrinkti aštuoni ekspozicijos dalyviai, kurie galės eksponuoti maisto produktus, o vienas gamintojas galės eksponuoti suvenyrus ar kitus ne maisto gaminius.

Teikti paraiškas dėl kiaulienos ir kiaulienos gaminių parodoje eksponavimo gali tik tie mėsos produktų gamintojai, kurių mėsos gaminiuose naudojamos kiaulienos žaliavos kilmė pagal Europos Komisijos suskirstymą yra iš I AKM zonos ar laisvos teritorijos (Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Skuodo rajonai ir dalis Plungės r.).

 

Žemės ūkio ministerijos informacija.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.