BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti viešojoje konsultacijoje projektuojant ilgalaikės priežiūros modelį

Data

2022 05 20

Įvertinimas
3
adult-4402808_1920.jpg

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kviečia visuomenę dalyvauti viešojoje konsultacijoje ir prisidėti prie ilgalaikės priežiūros modelio kūrimo pateikiant nuomonę dėl paslaugų finansavimo ir paslaugų apimties. Konsultacija vyks iki gegužės 26 d. Konsultacijos rezultatai bus panaudojami įgyvendinant Ilgalaikės priežiūros paslaugų teikimo modelį. 

Šiuo metu kuriama ilgalaikė priežiūros sistema, apimanti sveikatos ir socialinių paslaugų teikimą kartu, kuria siekiama:

 • atliepti senstančios visuomenės poreikius, padidinti ilgalaikės priežiūros paslaugų prieinamumą, šių paslaugų apimtį ir kokybę;
 • įgyvendinti sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų sektoriaus integraciją, apimančią bendrą paslaugų valdymą, organizavimą ir finansavimą;
 • įtvirtinti „vieno langelio” principu grįstą ilgalaikės priežiūros paslaugų teikimo sistemą. 

Konsultacijos tikslas – identifikuoti ilgalaikės priežiūros paslaugų gavėjų kategorijas ir ilgalaikės priežiūros paslaugų apimtį; sužinoti gyventojų nuomonę dėl dalies ilgalaikės priežiūros paslaugų finansavimo asmeninėmis lėšomis.

Dalyvauti konsultacijoje kviečiami ilgalaikės priežiūros paslaugų gavėjai (pacientų, neįgaliųjų, pensinio amžiaus asmenų interesus atstovaujančios organizacijos).

Konsultacijoje galima dalyvauti iki 2022 m. gegužės 26 d. užpildant šią anketą.

 

Daugiau informacijos teikia:
Sveikatos apsaugos ministerijos 
Asmens sveikatos departamento 
Specializuotos sveikatos priežiūros skyriaus patarėja Solveiga Inokaitytė-Šmagarienė
El. p. [email protected]

Komentarai

1
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Larry Fox
  Prieš 9 mėn.

  Ar bandėte gauti paskolas iš bankų nesėkmingai? Skubiai reikia pinigų norint atsikratyti skolų? Reikia pinigų savo verslo plėtrai ar steigimui? Gaukite paskolą iš vienos iš pirmaujančių JK paskolų bendrovių. Galite kreiptis per whatsapp: +14092051142 arba el. paštu: [email protected]

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.