BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į konferenciją apie įtrauktį ir įvairovę organizacijoje

Data

2022 04 21

Įvertinimas
0
MicrosoftTeams-image (13).png

Gegužės 4 d. 10 val. vyks nuotolinė konferencija viešojo sektoriaus atstovams „Mokomės atvirumo: įtrauktis ir įvairovė organizacijoje“.

Konferencijos metu bus pristatytas įtraukties ir įvairovės organizacijoje principas, jo nauda bei pasidalyta praktine patirtimi apie tai, kaip šis principas taikomas viešojo ir privataus sektoriaus organizacijose. Renginio dalyviai gaus įžvalgų, nuo ko pradėti kuriant įtraukią organizaciją, ir patarimų, į ką atkreipti dėmesį, kad darbo aplinka ne tik užtikrintų lygias galimybes, bet ir atspindėtų visuomenėje vyraujančią įvairovę.

Remiantis tarptautinėmis patirtimis įtraukties ir įvairovės organizacijoje principo įgyvendinimas ženkliai prisideda prie kiekvienos organizacijos pasiekimų. Šio principo įgyvendinimas rekomenduojamas tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. 
Renginio metu pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus viešojo ir privataus sektoriaus atstovai bei ekspertai iš Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos, „Ignitis grupė“, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos įvairovės chartijos asociacijos. 
Konferencija bus transliuojama tiesiogiai „Piliečių ministerija“ Facebook paskyroje. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Konferenciją organizuoja Vyriausybės kanceliarija kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei „Ignitis grupė“.
 

Komentarai

2
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Mike Morgan
  Prieš 6 mėn.

  Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score. Personal Loans (Secure and Unsecured) Business Loans (Secure and Unsecured) Consolidation Loan and many more. Contact US for more information about Loan offer and we will solve your financial problem. contact us via email: [email protected] Phone number: +917428831341 (Call/What's app)

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Wagner Clerk
  Prieš 7 mėn.

  Kaip gavau paskolą iš Christy Walton Finance, patekau į aferų rankas, kol nesusitikau su šiuo ištikimu skolintoju, kuris man suteikė 70 000 eurų paskolą, dabar manau, kad vis dar yra tikrų paskolų internetu teikėjų, štai el. laiškas ([email protected] gmail.com) iš skolintojo, jei jums reikia bet kokios finansinės pagalbos, galite susisiekti su juo dėl pagalbos: [email protected]

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.