BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į universalaus dizaino švietime gairių aptarimą

Data

2022 09 23

Įvertinimas
0
classroom-824120_1920.jpg

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Tūkstantmečio mokyklų akademija kviečia į nuotolinę viešąją konsultaciją, skirtą aptarti naujai rengiamas Universalaus dizaino švietime (angl. Universal Design for Learning) gaires.

Į konsultaciją kviečiami mokytojai, mokyklų vadovai, švietimo pagalbos specialistai, spec. pedagogai, įtraukties srities koordinatoriai savivaldybėse, savivaldybių švietimo skyrių, nevyriausybinių organizacijų atstovai, taip pat visi, kam rūpi įtraukusis ugdymas. Viešojoje konsultacijoje ypač laukiami tie, kurie jau yra susipažinę su universalaus dizaino principų taikymu švietime.

Universalus dizainas – tai dizainas, pagal kurį suprojektuota aplinka, pagaminti produktai ar teikiamos paslaugos yra lengvai pasiekiamos, nesudėtingos, suprantamos, pritaikytos žmonėms su įvairiais poreikiais. Tai vienas iš įtraukiojo ugdymo metodų. Kuriamos gairės padės švietimo bendruomenės dalyviams geriau planuoti bei organizuoti įtraukaus ugdymo procesą.

Konsultacijos dalyviai bus supažindinti su naujai parengtomis gairėmis ir siūlymais, gautais iš švietimo bendruomenės. Per konsultaciją bus ne tik pristatytos gairės, tačiau apžvelgti universalus dizaino, įgyvendinant įtraukųjį ugdymą, principai, kontekstas, taip pat kalbama apie atskiras gairių dalis – ekosistemą, lyderystę, priemones ir aplinką bei kt.

Viešoji konsultacija vyks rugsėjo 29 d. nuo 12.30 iki 15.00 val. Registracija vyksta iki rugsėjo 27 d. 

Daugiau informacijos rasite čia
 

Komentarai

1
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Larry Fox
  Prieš 3 mėn.

  Skubiai reikia pinigų norint atsikratyti skolų? Reikia pinigų savo verslo plėtrai ar steigimui? Gaukite paskolą iš vienos iš pirmaujančių JK paskolų bendrovių. Galite kreiptis per whatsapp: +14092051142 arba el. paštu: [email protected]

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.