BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame išsakyti nuomonę dėl Hidrometeorologijos įstatymo projekto

Data

2022 07 25

Įvertinimas
0
4081_9c6e81f8d711f07854c6263f7b310a22.jpg

Aplinkos ministerija parengė Hidrometeorologijos įstatymo projektą ir skelbia viešąją konsultaciją, siekdama sužinoti visuomenės nuomonę apie jame siūlomas alternatyvas.

Lietuvos Respublikoje nėra teisės akto, išsamiai reglamentuojančio su hidrologijos ir meteorologijos veikla susijusių teisinių santykių visumos. Nesant vientiso hidrometeorologinės veiklos reguliavimo, neįmanoma efektyviai užtikrinti racionalaus valstybės institucijų ir kitų subjektų resursų naudojimo hidrometeorologinei veiklai. Tai riboja valstybės galimybes sumažinti nepalankių hidrometeorologinių reiškinių nulemiamus nuostolius šalies ekonomikai.

Šiuo metu rengiamas Lietuvos Respublikos hidrometeorologijos įstatymo projektas, reglamentuojantis institucijų ir kitų subjektų teises ir pareigas hidrometeorologijos srityje, siekiant efektyviau rinkti duomenis ir juos panaudoti prisitaikymo prie klimato kaitos politikai formuoti ir kitoms viešosios politikos reikmėms.

Viešoji konsultacija vyks apklausos forma iki rugpjūčio 12 d. Apklausoje kviečiamos dalyvauti valstybinės institucijos, įmonės ir verslo organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, mokslo ir studijų įstaigos, gyventojai ir visi kiti besidomintys.

Daugiau informacijos apie viešąją konsultaciją ir anketą rasite čia.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.