BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame minėti Atviros Vyriausybės savaitę

Data

2022 04 22

Įvertinimas
1
antras.png

Tarptautinė iniciatyva „Atviros Vyriausybės partnerystė“ gegužės 16–20 d. skelbia Atviros Vyriausybės savaitę. Ji skirta skleisti žinią apie atvirumo iniciatyvas, skatinti diegti viešojo valdymo inovacijas, suteikiančias vis didesnes galimybes į sprendimų priėmimą įsitraukti visuomenei.

Atviros Vyriausybės savaitės metu organizuojami įvairūs susitikimai, seminarai, konferencijos ir kiti renginiai. Vyriausybės komunikacijos departamento Atviros Vyriausybės skyrius kviečia bendruomenes, institucijas, nevyriausybines organizacijas bei pavienius asmenis paminėti šią savaitę kartu ir dalyvauti renginiuose atvirumo temomis. Juos galima registruoti žemėlapyje čia.

Vyriausybės kanceliarija kviečia dalyvauti diskusijose, kuriose bus analizuojamos svarbiausios atvirumo – t. y. skaidrumo, atskaitomybės ir dalyvavimo – temos:

Diskusijos temos: kodėl organizacijos turėtų veikti skaidriai ir atskaitingai ir kodėl tai naudinga; ar visuomenė jaučia poreikį žinoti, kaip panaudojamos viešosios lėšos.

Diskusijos temos: kaip į valstybės gyvenimą įtraukti visuomenę; kokios yra savivaldos, užsienio valstybių ir įvairių sričių atstovų patirtys įgyvendinant atvirumo principus savo veiklose.

Kviečiame dalyvauti ir kituose iniciatyvos „Atviros Vyriausybės partnerystė“ savaitės renginiuose:

Daugiau informacijos, kaip Atviros Vyriausybės savaitė minima pasaulyje, galite rasti čia.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.