BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame pateikti nuomonę dėl naujų cheminių medžiagų pavojingumo klasių ir kategorijų

Data

2022 10 06

Įvertinimas
0
4424_f213b67895769db9ccb816742fe8c452.jpg

Paskelbta viešoji konsultacija dėl Europos Komisijos pateikto pasiūlymo nustatyti naujas cheminių medžiagų ir mišinių pavojingumo klases ir kategorijas. Kviečiame pramonės ir verslo asociacijų, įmonių, organizacijų, mokslo institucijų atstovus, gyventojus pateikti savo pastabas.

Europos Komisija pateikė viešosioms konsultacijoms Deleguotojo reglamento projektą, kuriuo siūloma keisti Reglamentą dėl cheminių medžiagų ir mišinių klasifikavimo, ženklinimo ir pakavimo, nustatant naujas cheminių medžiagų ir cheminių mišinių pavojingumo klases ir kategorijas.

Deleguotojo reglamento projekte nurodomi cheminių medžiagų ir mišinių klasifikavimo kriterijai, atitinkami ženklinimo elementai, įskaitant naujas pavojingumo frazes.

Išreikšti nuomonę visos suinteresuotos šalys kviečiamos Europos Komisijos tinklapyje čia iki spalio 18 d. Daugiau informacijos apie viešąją konsultaciją rasite čia.

Viešųjų konsultacijų metu pateikta informacija, duomenys, pasiūlymai bus įvertinti Europos Komisijos prieš priimant deleguotojo reglamento projektą. Europos Komisijai priėmus deleguotąjį reglamentą, jis įsigalioja automatiškai, nebent Europos Parlamentas arba ES Taryba jam prieštarauja.
 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.