BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame teikti pasiūlymus Aplinkos ministerijos iššūkiui

Data

2020 08 20

Įvertinimas
0
1350_093b7b515b02df1812ce5824b60470eb.png

„Kaip padėti vartotojams rasti žalius produktus?“ – tokį iššūkį pateikė Aplinkos ministerija, atsiliepusi į „GovTech laboratorija“ projekto kvietimą dalyvauti viešojo sektoriaus iššūkių serijoje ir prisidėti juos sprendžiant. Komandos kviečiamos teikti pasiūlymus, idėjas ir būdus šiam iššūkiui išspręsti iki rugsėjo 11 d.

Ministerija sieks rasti sprendimą, kad vartotojams būtų teikiama ir kuo plačiau skleidžiama patikima, aktuali ir lengvai prieinama informacija apie aplinkai draugiškus produktus ir paslaugas. Pasiūlymai Aplinkos ministerijos iššūkiui spręsti turėtų apimti informaciją apie konkrečių produktų žalą aplinkai, tokių produktų alternatyvas, įtraukti verslą ir  nevyriausybines organizacijas.

Ši „GovTech laboratorijos“ paskelbta iššūkių serija skirta skatinti bendradarbiauti viešąjį sektorių ir inovatyvius sprendimus galinčias kurti komandas. Joje, be Aplinkos ministerijos, taip pat dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ryšių reguliavimo tarnyba, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, Statistikos departamentas, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba, Migracijos departamentas ir Lietuvos oro uostai. Projektą, finansuojamą Europos regioninio plėtros fondo, vykdo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

Daugiau informacijos apie iššūkį čia

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.