BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame teikti pasiūlymus viešosiose konsultacijose

Data

2021 12 16

Įvertinimas
1
computer.png

Kviečiame išreikšti savo nuomonę ir teikti pasiūlymus viešosiose konsultacijose.

Viešosios konsultacijos rengiamos norint sužinoti visuomenės ir suinteresuotų šalių nuomonę ir pasiūlymus, kurie reikalingi sprendimams priimti. Viešąsias konsultacijas skelbia ministerijos, kitos valstybės ir savivaldybių įstaigos rengdamos teisės aktus ar kitus svarbius sprendimus. Per metus svetainėje  E. Pilietis  paskelbiama apie 40 viešųjų konsultacijų įvairiais visuomenei svarbiais klausimais, jų skaičius kasmet auga.

Vyriausybės Teisėkūros plane išskirti didesnio poveikio teisės aktų projektai, kuriems atliekami išsamesni poveikio vertinimai ir vykdomos viešosios konsultacijos. Viešųjų konsultacijų metu dėl šių teisėkūros iniciatyvų siekiama išsiaiškinti ir geriau suprasti galimų pakeitimų pasekmes, pasitikrinti įvardijamos problemos mastą. Taip pat viešųjų konsultacijų metu tikimąsi sulaukti konkrečių siūlymų ir nuomonių iš praktikų, ekspertų apie tai, kokios siūlomos priemonės ir sprendimai bus veiksmingi, kas galėtų padidinti jų veiksmingumą ir efektyvumą. 

Puslapyje galima rasti tiek šiuo metu vykdomas viešąsias konsultacijas, tiek ir planuojamas artimiausiu metu. Viešųjų konsultacijų paiešką galima vykdyti pagal ją organizuojančią įstaigą, pagal raktinius žodžius, konsultacijos metodą, konsultacijos laikotarpį. Viešosios konsultacijos dėl Vyriausybės prioritetinių darbų ir didesnį poveikį turinčių teisės aktų projektų pažymėtos žodžiu „Svarbu“.

Dalyvaudami viešosiose konsultacijose prisidėsite prie geresnių sprendimų parengimo. 

Komentarai

1
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Valdemaras Orlauskas
  Prieš 11 mėn.

  Savivaldybeje Mano Bustas nusprendė užvirinti šiukšlių vamždžius,to pačių atema patogūmą ir už tai priverčia mokėti nuskriaustus gyventojus. Ar tai teisėtiną?

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.