BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


SAM kviečia siūlyti kandidatus į naujai formuojamą komisiją

Data

2019 12 11

Įvertinimas
0
stockvault-surprise-and-doubt-pointing-finger-human-emotions264261.jpg

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia medikų ir pacientų organizacijas iki gruodžio 17 d. deleguoti savo narius į naujai formuojamą Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisiją, nagrinėjančią pacientų prašymus dėl jų sveikatai padarytos žalos kompensavimo.

Organizacijos į komisiją kviečiamos deleguoti profesionalumu, atsakingumu pasižyminčius savo atstovus, kurie kompetentingai prisidėtų sprendžiant svarbius pacientams klausimus.

Komisiją sudarys du SAM ir (ar) sveikatos apsaugos ministro įgaliotos institucijos atstovai, vienas – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) ar socialinės apsaugos ir darbo ministro įgaliotos institucijos ir po du sveikatos priežiūros specialistams atstovaujančių organizacijų ir pacientų teises ginančių organizacijų atstovus.  

Visiems jiems keliami profesiniai ir kvalifikaciniai reikalavimai. Ne mažiau kaip 3 komisijos nariai privalo turėti aukštąjį universitetinį slaugos, medicinos ar odontologijos studijų krypties išsilavinimą ir ne mažesnę kaip vienų metų slaugos, medicinos ir odontologijos praktikos patirtį. Ne mažiau kaip 2 komisijos nariai – aukštąjį universitetinį teisės studijų krypties išsilavinimą ir ne mažesnę kaip vienų metų teisinio darbo patirtį. Taip pat nariai privalo būti nepriekaištingos reputacijos.

Teikiant atstovą reikia pateikti jo pasirašytą gyvenimo aprašymą, užpildytą Atitikties nepriekaištingos reputacijos reikalavimams deklaracijos formą, patvirtintą Vyriausybės 2018 m. lapkričio 28 d. nutarimu Nr. 1176 „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo įgyvendinimo“. Deklaracijos pildyti nereikia, jei atstovas yra valstybės tarnautojas. Už gyvenimo aprašyme ir deklaracijoje pateiktos informacijos tikrumą yra atsakingas atstovas.

Jei į sudaromą komisiją organizacijos deleguos daugiau nei po du atstovus, bus vykdoma papildoma deleguotų asmenų atranka. Juos atrinks sveikatos apsaugos ministro sudaryta komisija, įvertinusi kandidatų patirtį ir, jei profesinė kvalifikacija ir profesinė patirtis vienoda – motyvaciją dirbti komisijoje. Taip pat bus siekiama, kad komisijoje būtų kuo įvairesnių sveikatos priežiūros specialybių atstovų.

Informaciją apie siūlomus kandidatus SAM (raštu bei el. pašto adresu jadvyga.miceikaitė@sam.lt) prašome teikti iki 2019 m. gruodžio 17 d. (įskaitytinai). Kilus klausimų, kreipkitės el. paštu [email protected].


Sveikatos apsaugos ministerija.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.