BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kvietimas įsitraukti į Atvirumo plėtros koncepcijos kūrimą

Data

2021 09 20

Įvertinimas
0
242361899_1249465628807962_8381979251970730504_n.jpg

Piliečiai kviečiami drauge kurti ir tobulinti Atvirumo plėtros viešąjame sektoriuje koncepciją. 

2021 m. Atviros Vyriausybės grupė įtraukiais metodais kuria Atvirumo plėtros viešajame sektoriuje koncepciją. Tai bus pirmasis ir vienintelis teisės aktas Lietuvoje, aiškiai apibūdinantis atvirą viešąjį valdymą ir nubrėžiantis atvirumo plėtros gaires. Numatoma, kad dokumentą sudarys: situacijos apžvalga, atviros valstybės samprata ir atvirumo principai, strateginiai atvirumo plėtros tikslai bei koncepcijos įgyvendinimo veiksmų planas. 

Viešojoje konsultacijoje galima dalyvauti šiais būdais:

  • Iki spalio 26 d. – Idėjas ir pasiūlymus galima siųsti el. paštu [email protected]
  • Spalio 5 d. 13:00-14:30 val. – Bendrakūrybos dirbtuvės dėl vizijos ir tikslų;
  • Spalio 12 d. 13:00-14:00 val. – Bendrakūrybos dirbtuvės dėl plėtros krypčių ir svarbiausių įgyvendinimo darbų;
  • Spalio 26 d. 13:00-14:00 val. – Atvirumo plėtros koncepcijos juodraščio aptarimas. Numatoma dokumentą viešai aptarimui pateikti spalio 15 d. 

Renginiai vyks nuotoliniu būdu per Microsoft Teams platformą. Registracija į renginius čia >>.

Viešąja konsultacija siekiama bendrakūrybos principais sukurti dalį atvirumo plėtros koncepcijos turinio ir su suinteresuotų šalių pagalba patobulinti kuriamą atvirumo plėtros dokumentą.

Viešoji konsultacija yra skirta paskutiniams atvirumo plėtros koncepcijos kūrimo žingsniams sukurti ir apibendrinti bei patobulinti pirmąją koncepcijos dokumento versiją. Bendrakūrybos metu surinkta informacija bus panaudota rengiant atvirumo plėtros koncepcijos strateginę dalį, o viešosios konsultacijos pabaigoje tikimasi sulaukti grįžtamojo ryšio dėl pirmosios koncepcijos versijos, siekiant ją patobulinti.

Detali viešosios konsultacijos informacija čia >>

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.