BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministerija parengė kriterijus, pagal kuriuos mokyklos išsirinks skaitmeninius išteklius, ir laukia pastabų šiam projektui

Data

2020 09 28

Įvertinimas
0
15075_9f9a1f81b6e863154f14e386a6908019.jpg

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė reikalavimus skaitmeniniams ištekliams ir  priemonėms, informacinių ir komunikacinių technologijų įrangai įsigyti. Vadovaudamosi šiais kriterijais, mokyklos pasipildys skaitmeninio turinio ir įrangos išteklius, skirtus skaitmeninio ugdymo plėtrai.

Pastabų ir siūlymų kriterijams ministerija laukia iki trečiadienio, rugsėjo 30 d., 12 val. Juos reikėtų siųsti Laimai Rutkauskienei, Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyresniajai specialistei, el. p. Laima.Rutkauskiene@smm.lt.

Spalio 1 d. kriterijai ir siūlymai bus aptariami su savivaldybių ir mokyklų atstovais.

Skaitmeninį turinį ir įrangą mokyklos galės įsigyti už lėšas, skiriamas iš Lietuvos ateities ekonomikos DNR plano, kuriame numatyta skirti lėšų skaitmeninam turiniui ir kompiuterinei įrangai įsigyti bei mokytojų skaitmeninei kompetencijai tobulinti. Kiekvienam Lietuvoje besimokančiam mokiniui skiriama 40 Eur. Po 10 eurų skiriama 4-iems šių metų mėnesiams, 2021 metams – po 30 eurų. Kadangi dar ne visos mokyklos Mokinių registre suvedusios duomenis apie mokinius, tikslinamos mokymo lėšų ataskaitos. Todėl lėšos bus pervedamos nuo spalio pradžios. Pinigai už rugsėjį ir spalį savivaldybes kartu su klasės krepšelio lėšomis pasieks pirmosiomis spalio dienomis. Savivaldybės šias lėšas paskirstys mokykloms. Likusias šių metų lėšas ministerija perves lapkričio ir gruodžio mėnesiais.

Reikalavimų skaitmeniniams ištekliams, IT ir komunikacinei įrangai įsigyti projektas skelbiamas ministerijos interneto svetainėje: https://www.smm.lt/web/lt/teisesaktai/teisesaktuprojektai.

 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.